Club   80 - EEKLO   S.V. Trouwe waakhond
Terrein / terrain.   Vrombautstraat 111 - 9900 Eeklo
Secretariaat   Wille Anneken
  Speistraat 13 - 9030 Mariakerke
0478 272122
    trouwewaakhond@telenet.be
Training maandg - lundi dinsdg - mardi woensdg - mercredi donderdg - jeudi vrijdg - vendredi zaterdg - samedi zondg - dimanch
Ring AFSPRAAK AFSPRAAK AFSPRAAK
Gehoorz / Obeis     18.30 - 22.00     14.30 - 18.00  
Agility     18.30 - 22.00   18.30 - 22.00    
Club    207  -  WAASMUNSTER   Koninklijke Durmeclub
Terrein / terrain.      Hoogstraat naast nr 155
Secretariaat    Verhulst Marc
   Nerenhoek 20  9080 Zaffelare
  0486 313680
   marc.verhulst4@telenet.be
Training maandg - lundi dinsdg - mardi woensdg - mercredi donderdg - jeudi vrijdg - vendredi zaterdg - samedi zondg - dimanch
Ring AFSPRAAK
Club    178 - WELLE   Onze Gezel
Terrein / terrain. Kapellestraat 128 - Welle
Secretariaat    Leclercq Anneleen
  Kortestraat 84- 9473 Welle
  0486/654105
   vdmfreddy@skynet.be
Training maandg - lundi dinsdg - mardi woensdg - mercredi donderdg - jeudi vrijdg - vendredi zaterdg - samedi zondg - dimanch
Ring AFSPRAAK 14.00 - einde
Gehoorz / Obeis AFSPRAAK 14.00 - einde
               
Club   215  -  BASSEVELDE Volharding
Terrein / terrain. Krekelmijt  4 B - Bassevelde
Secretariaat    Buyck Kim
   Winnegemsteenweg 22 - 8730 Beernem
  0499 804054
   kim.buyck@hotmail.com
Training maandg - lundi dinsdg - mardi woensdg - mercredi donderdg - jeudi vrijdg - vendredi zaterdg - samedi zondg - dimanch
Ring 18.00 - 21.00   18.00 - 21.00
               
Club   218  -  DENDERMONDE Fidelitas
Terrein / terrain.   Vanlangenhovestraat  z/n - Dendermonde
Secretariaat    Op De Beeck Suzy
   Hollebeekstraat  382 - 1630 Linkebeek
   02 6721962       0474 722413
   jefdegreef@skynet.be
Training maandg - lundi dinsdg - mardi woensdg - mercredi donderdg - jeudi vrijdg - vendredi zaterdg - samedi zondg - dimanch
Ring AFSPRAAK
Club   251 SINT GILLIS WAAS   Zo Meester Zo Hond
Terrein / terrain.   S Hondsstraat  z/n  -  Sint Gillis Waas
Secretariaat   Desmecht Peter
   Groenstraat 68  -  9111 Belsele
         0496 565517
   peter.desmecht@skynet.be
Training maandg - lundi dinsdg - mardi woensdg - mercredi donderdg - jeudi vrijdg - vendredi zaterdg - samedi zondg - dimanch
Ring   09.00 - 12.00
   
Club   258 HAMME   De Trouwe Hond
Terrein / terrain.    Veldstraat 168  -  9220 Hamme
Secretariaat    Schoeters Veronique
   Akkerstraat 31  -  9220 Hamme
  0477 350 953
  franky.perremans@telenet.be
Training maandg - lundi dinsdg - mardi woensdg - mercredi donderdg - jeudi vrijdg - vendredi zaterdg - samedi zondg - dimanch
Ring    18.30 - 22.00 09.00 - 13.00
 
 
 
 
 
 
 
Eeklo 80 Welle 178 Waasmunster 207 Bassevelde  215 Dendermonde 218 St. Gillis Waas 251 Hamme 258 Hever/Denderleeuw 293 Waasmunster PR 295 Vrasene 302
Club   293 - HEVER/DENDERLEEUW      BHC
Terrein / terrain.     Guido Gezellestraat aan kerkhof  - 3191 Hever
Secretariaat   Deville Marc
   Neysetterstraat 13 - 3150 Wespelaar
      0474 244336
   bhchever245@gmail.com
Training maandg - lundi dinsdg - mardi woensdg - mercredi donderdg - jeudi vrijdg - vendredi zaterdg - samedi zondg - dimanch
Ring       Op afspraak  0474 244336 - Vrijdag 18.00 - einde - Winter zondag 9.00  einde
 
Club    295  -  WAASMUNSTER   Positive Reward
Terrein / terrain.     Hoogstraat naast nr 155
Secretariaat    Van Ingelgem Francis
   Broekstraat 65 - 9220 Hamme
  0498 864873
   prdogsports@hotmail.com
Training maandg - lundi dinsdg - mardi woensdg - mercredi donderdg - jeudi vrijdg - vendredi zaterdg - samedi zondg - dimanch
Gehoorz / Obeis 18.30 - 22.00     14.00 - 19.00
 
Club    302  -  VRASENE HvARTS
Terrein / terrain.     Smisstraat (achter skate)
Secretariaat    Giblen Deborah
   Le Faux 1 - 5550 Sugny
0496 801299
  HvARTS2006@gmail.com
Training maandg - lundi dinsdg - mardi woensdg - mercredi donderdg - jeudi vrijdg - vendredi zaterdg - samedi zondg - dimanch
Gehoorz / Obeis 19.00 - 21.30 19.00 - 21.30       14.00 - 17.00
Agility 19.00 - 21.30
 
Clubs Oost-Vlaanderen - Flandre Oriental - East Flanders
Antwerpen / Anvers Brabant Limburg / Limbourg Oost - Vl. / Fl. Oriental West-Vl. / Fl. Occidental Buitenland