Welkom op de pagina van NVBK RING

Wat volgt is een beknopte beschrijving van ons ringprogramma. Ieder die de volledige programma's wil ontvangen, kan dit mits betaling, bestellen via het secretariaat van het N.V.B.K. of volledig lezen via deze site.
Let wel, afdrukken is niet toegelaten.
Leden van andere organisaties kunnen maximum 3 keer deelnemen aan een ringwedstrijd. Daarvoor moeten zij via het nationaal secretariaat een deelnemerskaart aanvragen. Hun bekomen resultaat geldt echter niet om gerangschikt te worden in de eindstand. Zo kunnen zij eens aanvoelen hoe een ringwedstrijd volgens de reglementen van het N.V.B.K. verloopt.

Het RINGPROGRAMMA 
onderscheidt drie hoofdgroepen:
1. Gehoorzaamheidsoefeningen.
2. Springoefeningen.
3. Verdedigingsoefeningen.


De ringwedstrijden vinden plaats tussen begin maart en eind augustus binnen een omheind terrein ( ring ).
Zij zijn onderverdeeld in 3 categorien zoals voorzien in de sportkalender:
* categorie III: beginnersklasse

* Categorie II - Categorie 3 naar 2    
Een hond die start in categorie 3 gaat over naar categorie 2, dit na het behalen van 10 maal 300 punten.
Let wel: Ook elke deelnemer, vermeld op het programma van het Nationaal kampioenschap evenals de reserves, gaan het jaar daarop automatisch over naar categorie 2.

* Categorie I - Categorie 2 naar 1  
Een hond van categorie 2 gaat over naar categorie 1, dit na het behalen van 8 maal 320 punten.
Let wel: Ook elke deelnemer, vermeld op het programma van het Nationaal kampioenschap evenals de reserves, gaan het jaar daarop automatisch over naar categorie 1.
.


Bestuur korps van aanvalsmannen ring
Direction corps hommes d'attaque ring
Direction decoys ring
Coördinator
Cordinateur
DEVILLE Jean-Marie
0474 244336
Hulp coördinator
Vice cordinateur
JOSTEN Luc
0477 56 11 55
Secretaris
Secretaire
Secretary
DUPAE Francis
Lindestraat 12 - 3800 Sint Truiden
0474 850165
  
Raadsleden
Conseillers
Councellors
LIEVENS Jef - PANNECOUCKE Steven - DE DECKER Kurt - DEWAELHEYNS Stephane  -  VERBEURGHT Raf - DEMEESTER Steve -  AERTS Tony  
Bestuur aanvalsmannen per lokaliteit
Direction hommes d'attaque par localite
Directors decoys by regio
Antwerpen      Voorzitter
Anvers            President           
JOSTEN Luc
0477 56 11 55
Ondervoorzitter
Vice president
AERTS Tony
0495 432551
Secretaris
Secretaire
HEYLEN Paul
Oostmalsesteenweg 115
2340 Rijkevorsel - 0495 36 99 15
Raadsleden
Conseillers
Alle gediplomeerde aanvalsmannen
Tous les hommes d'attaque diplome
Brabant          Voorzitter
Brabant         
President
DEWAELHEYNS Stephane
0495232619
Ondervoorzitter
Vice president
 
Secretaris
Secretaire
VANDERHEYDEN Michael
A. Fierensstraat 16 - 3012 Wilsele
0474864009     contact
Raadsleden
Conseillers
Alle gediplomeerde aanvalsmannen
Tous les hommes d'attaque diplome
Limburg          Voorzitter
Limbourg       
President
VANCRAYBEX Lucien
0497883234
Ondervoorzitter
Vice president
LIEVENS Jef
0478560119
Raadsleden
Conseillers
DUPAE F. -  VERMEIREN J. - STEUKERS J.- D'ARPINO R.
Oost-Vlaander Voorzitter
Flandre-Orient 
President
DEVILLE Jean-Marie
0474 244336
Ondervoorzitter
Vice president
DE DECKER Kurt
0478771422
Secretaris
Secretaire
BRONSELAER Ilse
Brusselbaan 127  - 9320 Erembodegem
0496 919552
Raadsleden
Conseillers
Alle gediplomeerde aanvalsmannen
Tous les hommes d'attaque diplome
West-Vlaander  Voorzitter
Flandre Occidt
President
PANNECOUCKE Steven
0487 345687
Ondervoorzitter
Vice president
LAMPO Thomas
0474/364557
Secretaris
Secretaire
DEMEESTER Steven
Steenstraat 95 - 8610 Kortemark
0478 483722
Raadsleden
Conseillers
BLIECK R. -  BAUWENS S.                  
 
 
NIEUWS en MEDEDELINGEN
INFORMATIE
Nieuw
Kampioenschappen 2018
Antwerpen
Anvers
JOSTEN Luc
2340 Beerse
0477 561155
  Secretaris - Secrétaire
WERTS Mike
2861 O.L.V. Waver
0495 531043
contact
Brabant VANDERHEYDEN Michael
3012 Wilsele
0474 864009   
contact
  DEWAELHEYNS Stephan
4460 Velroux
0495 232619
Limburg
Limbourg
LEURS Lady
3590 Diepenbeek
479 823490
  LIEVENS Jozef
2440 Geel
0478 560119

Oost-Vlaanderen
Flandre Orientale
Coördinator - Coordinateur
GEETS Francis
8450 Bredene
0493 456172
mail
  DEVILLE Jean-Marie
3150 Wespelaar
0474 244336
West-Vlaanderen
Flandre Occidentale
LEENKNEGT Laurent
8800 Roeselare
0494 187349
  BERGHE Jimmy
8930 Menen
0474 556059

Afgevaardigden / Députés

Keurders / Juges
Vice - Coördinator
VANDERHEYDEN Guido
3012 Wilsele

0477 353187
Aanvalsmannen
Hommes d'attaque
 
Commissie ring
Commission du ring
Ring commission
 
 
 
MENU  RING
 
Nationale keurders ring
Juges Nationale ring
National judges ring
BAUWENS Willy
Stroelputstraat 84 - 8210 Veldegem
0476 316405      
mail
LABAERE Gustaaf
Stadenstraat 97  8800 Roeselare
mail
0474 677674
LEENKNEGT Laurent
Kattenstraat 182  8800 Roeselare
mail
0494 187349
MATTHIJS Geert
Aug. Cannaertstraat 37 - 2260 Heultje
0496 785175
mail
MEISE Alfred
Avenue Emma 10 - 4100 Seraing
04 3370212        
mail
MEULDERS Harry
Burg. Glennissonstraat 10 - 2328 Meerle
(Keurt niet in  - Ne juge pas  2018)
mail
0495 785652
OSTE Marc
Suikerdijkstraat 20 - 2070 Zwijndrecht
0479 663788      
mail
PAUWELS Germain
Speistraat 13 - 9030 Mariakerke
0496 287088      
mail
SLEGERS Leo
Kapelstraat 56 - 2460 Kasterlee
0478 264811      
mail
SWERTEN Dirk
Westmeerbeeksesteenweg 114 - Ramsel
0494 174108
mail
VANDERHEYDEN Guido
A. Fierensstraat 16 - 3012 Wilsele
(Non-actief vanaf 1/05/2018)
mail
0477 353187
VERHULST Marc
Nerenhoek 20 - 9080 Zaffelare
0486 313680       
mail
WILMS Eddy
Haag 91 - 2400 Mol
(Non-actief vanaf 1/05/2018)
014 312710        
mail
WUYTS Willy
Moerhoflaan 3 - 2970 Schilde
03 3830439        
mail
Regionale keurders ring
Juges Regionale ring
Regional judges ring
LEMMENS Stefaan
Katoenstraat 10 - 2490 Balen
0497 539715
LIEVENS Jef
Winkelom 65 - 2440 Geel
mail
0478 560119
VANDERAUWERA Marc
Grote baan 414 - 2235 Hulshout
0472 855243
DE MEESTER Jeffrey
Litterveldstraat 10 - 8680 Koekelare
0476 819414
REGIONAL JUDGE FOR USA
ESCOBAR Carlos
12508 Wanda Way  Rosharon Texas USA
713 551 1250      

mail
Aspirant keurders
Juges aspirant
GEETS Francis  
DENBLYDEN Andy  
Vanaf de tweede zondag van september worden wekelijks de Belgische kampioenschappen ingericht.
Alleen de vijftien best geklasseerde honden kunnen meedingen naar de titel van Belgisch kampioen in hun respectievelijke categorie:
Het klassement of ranking wordt bepaald door de plaatsen behaald op de officiele wedstrijden.
Bij gelijkheid, worden behaalde punten in acht genomen.
Zie boven "klassement".
Raad van bestuur - 2018