UCK
   Uitvoerend Comité Keurders ring
  Mail
   Coördinator
   Coordinateur
Geets Francis
049456172
8350 Bredene contact
   Hulp - coördinator
   Vice - coordinateur
 
   Secretaris
   Secrétaire
Leenknegt Laurent
0494/187349
Kattenstraat 182
8800 Roeselare
contact
   Raadsleden
   Conseillers
Oste Marc
0479/663788
2070 Zwijndrecht contact
  Verhulst Marc
0486/313680
9080 Zaffelare contact
  Nationale keurders
   Juges Nationale

Mail
Geets Francis 0493/456172 8350 Bredene contact
Labaere Gustaaf 0474/677674 8800 Roeselare contact
Leenknegt Laurent 0494/187349 8800 Roeselare contact
Oste Marc 0479/663788 2070 Zwijndrecht contact
Pauwels Germain 0496/287088 9030 Mariakerke contact
Slegers Leo 0478/264811 2460 Kasterlee contact
Swerten Dirk 0494/174108 2230 Ramsel contact
Vanderauwera Marc 0472/855243 2235 Hulshout contact
Verhulst Marc 0486/313680 9080 Zaffelare contact
Wilms Eddy 0486/324221 2400 Mol contact
Wuyts Willy 0496/263646 2070 Schilde contact
   
  Regionale keurders
  Juges regionales

Mail
Demeester Jeffrey 0476/819414 8680 Koekelare contact
Denblyden Andy 0473/805083 8800 Roeselare contact
Lemmens Stefaan 0497/539715 2490 Balen contact
Lievens Jozef 0478/560119 2440 Geel contact
       
       
       
       
   UCR -    Uitvoerend Comité Ring - Comité exécutif Ring   Mail
   Coördinator
   Coordinateur
Geets Francis
049456172
Vertegenwoordiger keurders
8350 Bredene

Représentant juges
contact
   Hulp - coördinator
   Vice - coordinateur
Buyck Didier
0495/223046
Vertegenwoordiger liefhebbers
8780 Oostrozebeke

Représentant amateurs
contact
  Raadsleden
  Conseillers
Deville Jean Marie
0474/244336
Vertegenwoordiger aanvalsman
3150 Wespelaar

Représentant homme d'attaque
contact
  Verhulst Marc
0486/313680
Vertegenwoordiger DB
9080 Zaffelare

Représentant CE
contact
  Secretaris
   Secrétaire
Leenknegt Laurent
0494/187349
Gezellestraat 9
8851 Koolskamp
contact
  Waarnemer
  Observateur
Oste Marc
0479/663788
2070 Zwijndrecht contact
   Provinciale commissies
   Commissions provinciale
  Mail
  Antwerpen - Anvers  
   Voorzitter
   Président
Torremans Marc
0498/485572
2275 Lille contact
   Secretaris
   Secrétaire
Torremans Marc
0498/485572
Borze 10
2275 Lille
contact
   Brabant  
  Voorzitter
   Président
Joris Christophe
0477/324774
contact
  Secretaris
  Secrétaire
Botquin Christine 
0470/920103
7864 Deux Acren contact
  Limburg - Limbourg    
  Voorzitter
   Président
Dupae Francis
0492/511901
3800 Sint-Truiden contact
   Secretaris
   Secrétaire
Buskens Frans
0473/388588
Nijverheidslaan 12
3650 Dilsen
contact
   Oost-Vlaanderen - Flandre Orientale  
  Voorzitter
   Président
Hamelrijk Jean-Marie
02/2678440
1850 Grimbergen contact
   Secretaris
   Secrétaire
Dedecker Jonny
0478/734457
9250 Waasmunster contact
    West-Vlaanderen - Flandre Occidentale  
  Voorzitter
   Président
Van Ryssel Rony
0495/698771
8680 Roeselare contact
   Secretaris
   Secrétaire
Leenknegt Laurent
0494/187349
8851 Koolskamp contact
   UCA
   Comité  aanvalsmannen - Comité homme d'attaques
  Mail
   Coördinator
   Coordinateur
Deville Jean Marie
0474/244336
3150 Wespelaar contact
   Hulp - coördinator
   Vice - coordinateur
Josten Luc
0477/561155
2340 Beerse contact
  Raadsleden
   Conseillers
    contact
  contact
  Secretaris
   Secrétaire
Dupae Francis
0492/511901
Lindestraat 12
3800 Sint-Truiden
contact
  Waarnemer
  Observateur
Oste Marc
0479/663788
2070 Zwijndrecht  
Gediplomeerde aanvalsmannen
Hommes d'attaque diplome
Lijst - Liste  
Niet gediplomeerde aanvalsmannen
Hommes d'attaque ne pas diplome
Lijst - Liste  
   UCK -    Uitvoerend Comité Keurders ring   Mail
   Coördinator
   Coordinateur
Geets Francis
049456172
8350 Bredene contact
   Hulp - coördinator
   Vice - coordinateur
 
   Secretaris
   Secrétaire
Leenknegt Laurent
0494/187349
Gezellestraat 9
8851 Koolskamp
contact
   Raadsleden
   Conseillers
Oste Marc
0479/663788
2070 Zwijndrecht contact
  Verhulst Marc
0486/313680
9080 Zaffelare contact
  Nationale keurders
   Juges Nationale

Mail
  Geets Francis 0493/456172 8350 Bredene contact
  Labaere Gustaaf 0474/677674 8800 Roeselare contact
  Leenknegt Laurent 0494/187349 8851 Koolskamp contact
  Oste Marc 0479/663788 2070 Zwijndrecht contact
  Pauwels Germain 0496/287088 9030 Mariakerke contact
  Slegers Leo 0478/264811 2460 Kasterlee contact
  Verhulst Marc 0486/313680 9080 Zaffelare contact
  Wilms Eddy 0486/324221 2400 Mol contact
  Wuyts Willy 0496/263646 2070 Schilde contact
   
       
  Regionale keurders
  Juges regionales

Mail
  Demeester Jeffrey 0476/819414 8680 Koekelare contact
  Denblyden Andy 0473/805083 8800 Roeselare contact
  Lemmens Stefaan 0497/539715 2490 Balen contact
  Lievens Jozef 0478/560119 2440 Geel contact
  Vanderauwera Marc 0472/855243 2235 Hulshout contact
       
Aspirant keurders
Juges aspirant
   
  Heelen Andy non actief in 2024    
       
   Lokaliteiten aanvalsmannen ring
   Localités homme d'attaques ring
  Mail
  Antwerpen - Anvers  
   Voorzitter
   Président
Josten Luc
0477/561155
2340 Beerse contact
  Onder-Voorzitter
   Vice-Président
Verdonck Nick
0499/130334
3130 Begijnendijk contact
   Secretaris
   Secrétaire
Verbeke Tom
0473/820385
Dr van den Perrestraat 381
2440 Geel
contact
   Brabant  
  Voorzitter
   Président
 
  Secretaris
  Secrétaire
   
  Limburg - Limbourg    
  Voorzitter
   Président
Vancraybex Lucien
0497/883234
3620 Lanaken contact
   Secretaris
   Secrétaire
Vancraybex Lucien
0497/883234
Kiezelweg 55
3620 Lanaken
contact
   Oost-Vlaanderen - Flandre Orientale  
  Voorzitter
   Président
Deville Jean Marie
0474/244336
3150 Wespelaar contact
   Secretaris
   Secrétaire
contact
    West-Vlaanderen - Flandre Occidentale  
  Voorzitter
   Président
Pannecoucke Steve
0487/345687
8530 Harelbeke contact
   Secretaris
   Secrétaire
Demeester Steven
0496/919552
Steenstraat 95
8610 Kortemark
contact
Het RINGPROGRAMMA is onderverdeeld in drie hoofdgroepen:
1. Gehoorzaamheidsoefeningen.
2. Springoefeningen.
3. Pakwerkoefeningen.

De ringwedstrijden vinden plaats tussen begin maart en eind augustus binnen
een omheind terrein ( ring ). Zij zijn onderverdeeld in 3 categorien zoals
voorzien in de sportkalender:

* categorie III: beginnersklasse + 3A (zie reglementering)

* Categorie II - Categorie 3 naar 2    
Een hond die start in categorie 3 gaat over naar categorie 2, dit na het behalen van 5 maal 300 punten.
Let wel: Ook elke deelnemer, vermeld op het programma van het Nationaal kampioenschap evenals de
reserves, gaan het jaar daarop automatisch over naar categorie 2.

* Categorie I - Categorie 2 naar 1  
Een hond van categorie 2 gaat over naar categorie 1, dit na het behalen van 3 maal 340 punten.
Let wel: Ook elke deelnemer, vermeld op het programma van het Nationaal kampioenschap evenals de reserves, gaan het jaar daarop
automatisch over naar categorie 1.

In de maand september worden de Belgische kampioenschappen ingericht.
Alleen de best geklasseerde honden kunnen meedingen naar de titel van Belgisch kampioen in hun respectievelijke categorie:

Het klassement of ranking wordt bepaald door de plaatsen behaald op de officiele wedstrijden.
Bij gelijkheid, worden behaalde punten in acht genomen. Zie menu "rangschikking".

Ieder die de volledige programma's "reglementen" wil ontvangen, kan dit mits betaling, bestellen via het secretariaat van het NVBK of volledig
lezen via deze site. Let wel, afdrukken is niet toegelaten.

Leden van andere organisaties kunnen maximum 3 keer deelnemen aan een ringwedstrijd. Daarvoor moeten zij via het nationaal secretariaat
een deelnemerskaart aanvragen. Hun bekomen resultaat geldt echter niet om gerangschikt te worden in de eindstand. Zo kunnen zij eens
aanvoelen hoe een ringwedstrijd volgens de reglementen van het NVBK. verloopt.
Ringwerk
Wedstrijden
Het inschrijven voor deelname aan vermelde wedstrijden moet gebeuren via onderstaande link.

https://www.nvbkledenadmin.be/login

Om deel te nemen moet men in het bezit zijn van een  werkboek en lidkaart (gekoppeld aan de verzekering) van het NVBK.

Kijk na of alle info juist is vermeld, indien niet gelieve deze aan te passen.
Datum/Date Categorie 2/1 Categorie 3/3A
03/03 MEERHOUT BERLAAR
10/03   GEEL
17/03 KOKSIJDE LUMMEN
24/03 LUMMEN  
31/03
Pasen  Paques
  GULLEGEM
01/04
maandag / lundi
   
07/04 GULLEGEM  
14/04 DILSEN  
21/04 ROESELARE WILRIJK
28/04   TORHOUT
01/05
Feest v/d arbeid
  VORSELAAR
05/05 BRECHT  
09/05
OLH Hemelvaart
GRUITRODE  
12/05 ARENDONK  
19/05
Pinksteren
HEVER/DENDER DILSEN
20/05
maandag / lundi
AARTRIJKE  
26/05    
02/06   BRECHT
09/06    
16/06 GROTE PRIJS - NVBK - GRAND PRIX
NG GEEL
23/06 LESSINES OPGRIMBIE
30/06 ZWIJNDRECHT  
07/07 GULLEGEM MEERHOUT
14/07 KASTERLEE  
21/07 NIJLEN SINT TRUIDEN
28/07 TORHOUT  
04/08   BEERSE
11/08    
15/08
OLV HEMELVAART
GEEL  
18/08   ZWIJNDRECHT
25/08    
01/09 PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP
CHAMPIONNAT PROVINCIALE
CHAMPIONSHIP OF THE PROVINCE

LIMBURG - OPGRIMBIE
14/09
15/09
NATIONALE KAMPIOENSCHAPPEN RING
CHAMPIONNATS NATIONALE RING
NATIONAL CHAMPIONSHIPS RING
Terrein - terain
Neutraal terrein - terain neutre
Org. HEVER/DENDER
22/09     PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP
CHAMPIONNAT PROVINCIALE
CHAMPIONSHIP OF THE PROVINCE
OOST en WEST-VLAANDEREN - AARTRIJKE
29/09 PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP
CHAMPIONNAT PROVINCIALE
CHAMPIONSHIP OF THE PROVINCE

ANTWERPEN - BEERSE
Clubs ring
Afdruk versie KLIK HIER
ANTWERPEN
ANVERS
BRABANT +
Franstalige clubs
OOST-VLAANDEREN
FLANDRE-ORIENTALE
LIMBURG
LIMBOURG
WEST-VLAANDEREN
FLANDRE-OCCIDENTALE
Nationaal Verbond van Belgische Kynologen vzw